Konfiguracja kamery wifi. How to setup security camera wifi HD

Konfiguracja kamery wifi. How to setup security camera wifi HD


Hello, wifi home camera as you can see on one phone we can see the screen, the picture, on the second we record, this is recording from the phone as it all looks like. Let’s start with the configuration, which is very simple, at the beginning you need to download the application to play back the signal from the camera, on the smartphone, the application rips, slowly, then installs itself, you should calmly detach the installation process of the application on your phone, It will take a few seconds, as we already have the application installed on the phone, we open it, run it and we’ll be able to add a device, the second step is to enable the wifi webcam to contact, one should calmly wait until it starts, it will find a wifi network, the head will turn to the right, to the left, it will emit various sounds, turn the head down, up, check the range of movements, it means that the camera works and configures itself, we add our device to the phone, we choose DEVICE, we do WIRELESS CONNECTION, ethernet, take the camera, press NEXT, the camera will emit a sound, enter the password for the wifi network, the connection time is max 60 seconds, it is rather shorter, both devices will communicate soon, now we are speeding up the movie, after about 40 seconds, the camera is already visible in the phone, we have a camera added, we can change its name, you can individually access the camera, of course you have to do it, the first password is the administrator’s password, given in the user’s manual, we change the password click and ready, the preview as you can see with one phone I shoot a movie, and on the other I can see the image from the camera, I play with the phone, you can see the phone on the camera, I can see live camera transmits picture, phone with picture can be run anywhere in the world where there is a network the camera can be rotated up and down using a smartphone, with a firm motion, finger on the screen and the camera changes position the camera is rotating, digital zoom, it’s fun to play with this camera, when you go on vacation, you can leave the camera in the middle of the apartment, and monitor if there is a fault, the pipe did not break, there was no burglary, does the dog water the flowers, the genius toy, inexpensive, ordered from Aliexpress about 70-80 PLN, you can order in the country for over 100 PLN Sanace camera is okay, shipment from Germany, only 7 days of waiting, easy to use, I recommend.

33 Replies to “Konfiguracja kamery wifi. How to setup security camera wifi HD”

 1. Witam może ktoś podpowie co zrobić ponieważ zakupiłem kamerkę wifi zewnętrzną i po podłączeniu kabla ethernet kamera działa ale w żaden sposób nie mogę połączyć ją przez wifi. 60 sekund schodzi do zera i nic nie mam pojęcia jak to ogarnąć

 2. Czy w Twojej kamerze też jest tak ze jak włączę tryb nocny to przy kierowaniu kamery w dół w pewnym momencie jakby kontrast robił się słabszy. To zawsze w tym samym momencie tak jest. Jak dam w górę to znowu obraz jest ładny. Nie wiem czy to normalne czy jakas wada ?

 3. Witam. Mam problem. W domu gdy tel i kamera są podłączone pod wifi działa bez zarzutu. Ale jak jestem poza domem i chce zobaczyc co sie dzieje poprzez internet od dostawcy telefonicznego nie mogę sie połączyć. Jak to uruchomić?

 4. Kurcze… za pierwszym razem telefon mi sie sparowal z kamera ale nie dzialalo poza wifi. Doczytałam tu zeby odinstalowac apke, tak tez zrobilam. Teraz kamera w ogole nie hce sparowac z tel. co jest nie tak????

 5. Czy kamerka może działać jednocześnie na 2 telefonach? Jeśli tak to jak to zrobić bo na 1 telefonie działa (skonfigurowane tak jak na filmiku) a na 2 telefonie już nie idzie, nie chce jej wyszukać

 6. Mam tą samą kamere jednak u mnie moja 60 sekund potem nieznajduje urzadzenia jak u ciebie jest search urzadzenia ktory trwa i trwa, dodam ze tak samo kamera robi rozne ruchy gora bok itp oraz gada

 7. Witam, czy poza domem też będe mógł na telefonie śledzić co się dzieje w domu czy to tylko działa w zasiegu jednej sieci wifi ?

 8. Mam tę kamerę i niestety mi pokazuje komunikat (po tych odliczeniach) paired wifi end, od searching device i niby szuka, ale podłączyć się nie może. Wcześniej działała. Co może być nie tak?

 9. A jak odzyskać hasło? Miałam ja zalogowana na innym Tel niestety ukradli mi telefon na nowym nie m9ge jej połączyć. Resetowalam kamerę i nic

 10. Witam czy kamera nadal działa? Ja kupiłem niedawno podobna i aplikacja Sannce Cam nie potrafi odnaleźć urządzenia. Podobne problemy opisuja inne osoby. Podobno po aktualizacji aplikacji kamery są bezużyteczne.

 11. Dziś dostałem kamerkę i…. podłączam do zasilania, wydaje jakiś dziwek i na tym koniec. Nie kreci główka jak na filmie i nie mogę się połączyć z aplikacja.

 12. Witam
  U mnie kamera po podłączeniu zasilania nie obraca się tylko wydaję dzwięk. nie mogę też podłączyć jej do wifi ktoś się z tym uporał?

 13. Kredyt gotówkowy z RRSO 7,88% w Credit Agricole Bank Polska S.A.
  https://track.adtraction.com/t/t?a=1307350382&as=1290127402&t=2&tk=1

 14. Świetny pomocny film.
  Mam pytanie mam w swoim dodatkowym telefonie bardzo dobry internet którego nie używam, chciała bym kamerę w raz z telefonem zostawić w domu by "pilnowali dobytku " Czy można tak zrobić? czyli użyć telefonu jako WiFI do kamery?

 15. Mam pytanie czy jeśli włączę kamerke pod zasilanie a ona się nie kręci nie obraca tylko jakieś komunikaty wywala czy znaczy ze kamerka.uszkodzona? ?

 16. bla bla bla bla kdyby to šlo ale nejde to !!!! tahle kamera je zmršenina a polsky potrat ! ani jednou z 10 kamer co mám se nelze nijak spojit ! at dělám co dělám ! kamery jsou nové kupovani v patek ! už jsem skusíl reset a asi 20 ruzných programu pro tyhle wifi ip cam a nic nepomohlo ! je kram tak akorát na hrani pro dětí ! totální šmejd !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *